Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Postanowienia noworoczne 2023 - co robić w nowym roku?

2022-12-27

Postanowienia noworoczne 2023 - co robić w nowym roku?

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a zza rogu zaglądają już kolejne plany i noworoczne postanowienia. A jakby tak w tym nadchodzącym 2023 postanowić na marzenia, przyjemności i radości? Jesteśmy za tym, aby ten rok był obfity w niezapomniane przeżycia. Co więc robić w nowym roku? Wszystko co chcemy, a nie to, co musimy!

Jak mawiają w każdym domu: „Święta, święta i po świętach!” No właśnie i co tu robić kiedy świąteczne dni się zakończą, a do drzwi zapuka Nowy Rok? Utarło się, że każdy powinien mieć postanowienie, które zanim zacznie realizować, to już o nim zapomni, dlatego my w tym roku stawiamy na spełnianie marzeń. Czy nie lepiej brzmi: spełnię swoje marzenie i spróbuję czegoś nowego? Oczywiście, że lepiej, a i radość z realizacji ogromna. Taka nagroda to także duża motywacja do działania.

Postanowienia noworoczne, które na pewno zrealizujesz

Jeśli na myśl o postanowieniach noworocznych masz dreszcze i obawy, że już drugiego stycznia się złamiesz, a po tygodniu zapomnisz, to mamy dla Ciebie listę planów idealnych. Realizacja naszych postanowień noworocznych będzie wielką frajdą i ogromną przyjemnością. Co zrobić w nowym roku, aby przeszedł do historii, jako ten jedyny, w którym wszystkie cele zostały zrealizowane? Mamy na to własny plan i nie boimy się nim podzielić z każdym, kto pragnie miło wspominać 2023!

Po pierwsze: dobrze przemyśl każde postanowienie, a najlepiej zapisz na kartce wszystko co przyjdzie Ci do głowy, a następnie wykreśl z listy wszystkie, które uznasz, ze mało ciekawe, stresujące i pozbawione sensu. Usuń także te, które z góry wiesz, ze nie zostaną zrealizowane - po co się denerwować?

Po drugie: skorzystaj z naszej listy postanowień i wpisz do swojego planu wszystkie te opcje, które Ci się podobają i pragniesz je zrealizować. Te postanowienia noworoczne wraz z tym, co już zostało wpisane stworzą listę marzeń, a nie obowiązków.

LISTA postanowień noworocznych, które chcesz, a nie musisz zrealizować:

1. Spróbuję czegoś nowego, to zdecydowanie COŚ co warto zrobić w Nowym Roku. To okazja do tego, by przeżyć piękne emocje i mieć cudowne wspomnienia. Dla jednych będzie to degustacja nieznanych dotychczas smaków podczas kolacji, a dla innych przejażdżka luksusowym samochodem. A co Ty wybierzesz?

2. Sprawię przyjemność bliskiej osobie, czyli to co lubimy najbardziej. Dawanie prezentów, sprawia tyle samo radości (albo więcej) co ich wręczanie. Dlatego, jeśli w Twoim życiu jest ktoś ważny, spraw by poczuł się wyjątkowo. Spędźcie razem czas w SPA albo wybierzcie się w przestworza podczas lotu balonem. Taka atrakcja z pewnością na długo pozostanie w Waszej pamięci.

3. Podaruję sobie coś wyjątkowego to zdecydowanie nasze ulubione postanowienie noworoczne i z pewnością każdy podpisze się pod tym, że warto robić sobie przyjemności i prezenty. To wspaniała okazja do tego, by się odprężyć podczas masażu albo nauczyć się czegoś nowego podczas szkolenia, z interesującej nas dziedziny. Może kurs projektowania ogrodów?

4. Zrobię coś szalonego to coś co potrafimy najlepiej i z wielką radością zachęcimy do tego każdego poszukiwacza przygód. Takie postanowienie to wspaniała okazja do tego, aby wybrać się na off-road, ściankę wspinaczkową czy skoczyć na bungee. To doskonała okazja do tego, by zaszaleć i dobrze się zabawić.

Po trzecie i ostatnie ciesz się Nowym Rokiem i zrób wszystko, aby był piękny. I tego właśnie Ci życzymy! Aby nadchodzący rok był wyjątkowy, niezapomniany, pełen wspaniałych chwil i cudownych emocji. A postanowienia noworoczne? Z naszą listą z pewnością wszystkie zostaną zrealizowane!

Wstecz