Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

2021-09-28

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Chłopaka

Einstein stworzył Teorię Względności, Maria Skłodowska-Curie dostała Nobla z fizyki i chemii, a Stephen King napisał ponad 50 powieści, które liczą sobie łącznie lekko 100 000 stron. Jak działa ludzki umysł, że potrafimy zmieniać oblicze świata, a gdy zadajemy sobie pytanie odnośnie prezentu na Dzień Chłopaka, to okazujemy się zupełnie bezsilni?

Surfujesz po tych „internatach”, a od scrollowania po najróżniejszych ofertach kółeczko w myszce zrobiło taki przebieg, że można by dwa razy cofnąć licznik. I co? I nic.

Dość tych bezcelowych spacerów do 95 strony googli! Najlepsze prezenty znajdziesz tu, a naszą tezę udowodnimy tym oto rankingiem najlepszych, najpopularniejszych, najchętniej wybieranych i wszystkich „naj” prezentów w kategorii dotyczącej Dnia Chłopaka.

Lepiej usiądź, bo oferty na podium zwalają z nóg, a czasami też zapierają dech w piersiach. Właśnie dlatego astmatykom zalecamy trzymanie inhalatora w pobliżu monitora.

Czym powinien charakteryzować się prezent z okazji Dnia Chłopaka?

Czy nie jest oczywistym fakt, że pisząc o przeżyciach, odrzucamy rzeczy? Krawaty, perfumy marki „perfumy”, paski do spodni i te nieszczęsne kolorowe skarpety w romby idą na bok, aby ustąpić miejsca prawdziwym wyciskaczom emocji. Co chcemy przekazać tym lekko prześmiewczym sformułowaniem? Otóż podarunki materialne nie pozostają we wspomnieniach.

Człowiek jest istotą z natury żądną przeżyć. Mamy to zakodowane w DNA, nawet gdy deklarujemy się jako introwertycy czy domatorzy. Poznanie jest po prostu nieodłączną częścią piramidy potrzeb; dzięki niemu uświadamiamy sobie piękno świata, rozwijamy się intelektualnie i przede wszystkim przekraczamy bariery, zaopatrzając układ nerwowy w coraz to nowsze bodźce.

Niech nie będzie nudno…

Dlaczego ludzie uchodzący za niesamowicie bogatych nierzadko okazują się nieszczęśliwi? Odpowiedź jest niezwykle prosta… pieniądze, a co za tym idzie również rzeczy, szczęścia nie dają. Nudzą się, a my – istoty rozumne i spragnione nowości  – nudy nie lubimy.

Czym więc powinien charakteryzować się prezent na Dzień Chłopaka? W zasadzie nie ma czynników, które to regulują. Jedyną regułą jest rezygnacja z tego, co przewałkowane walcem składającym się z bibelotów.

Prezenty na Dzień Chłopaka – nasz podarunkowy ranking!

Poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z naszymi propozycjami odnośnie nietuzinkowych aktywności, które obecnie biją rekordy popularności w Super Prezentach i nie tylko. Przekonaj się, że Dzień Chłopaka to chwila zrodzenia się zupełnie nowych odczuć, a przede wszystkim wspomnień!

 

Miejsce 10.

Strzelnica – pakiet wojskowy

Strzelnica uchodzi za jedną z najpopularniejszych aktywności, ponieważ odnosi się bezpośrednio do dziecięcych lat. Ilu chłopaków biegało po podwórku z kawałkiem sztachety wyciosanej na kształt karabinu? Ilu z nich męczyło mamę na odpuście, ciągając za sukienkę, aby kupić legendarny pistolet na kulki?

Tutaj bronie są prawdziwe. Twój ukochany, przyjaciel czy inny niesamowity chłopak skorzysta z niezwykle bogatego arsenału organizatora, zajmując miejsce na jednym z torów strzeleckich, pod opieką doświadczonego instruktora.

 

Miejsce 9.

Lot szybowcem nad Trójmiastem

Trójmiasto jest piękne i pod wieloma względami wyjątkowe. Nasze polskie morze nie jest jedynym, co wyróżnia Gdańsk, Sopot i Gdynię. Największym atutem lotu szybowcem nad Trójmiastem okazuje się różnorodność oraz wielość miejsc do zwiedzania. Trzy nadmorskie miasta wydają się mieć swoje własne charaktery i tętnić życiem w zupełnie innym tempie.

Obserwując to wszystko z góry i rozkoszując się szafirem przestworzy, obdarowany poczuje nieskrępowaną wolność od wszelkich życiowych błahostek. Podczas lotu ulecą one w eter.

 

Miejsce 8.

Nocny lot nad Warszawą

Obsydianowa czerń wypełniająca podwarszawskie uliczki i każdy skrawek nieba, a pośród tego mroku światełka… co rusz pojawiające się i znikające punkciki. To zwyczajne światło, zapalane i gaszone przez około 3 000 000 mieszkańców stolicy Polski. Takie sceny – widziane z wysokości kilkuset metrów – podbijają serca tysięcy klientów decydujących się na nocny lot nad Warszawą.

Łącząc sceny Warszawy kładącej się do snu oraz spektakularnej, delikatnie mrocznej toni nieba, obdarowany chłopak przekona się, że magia istnieje… po prostu trzeba wzbić się wysoko, aby ją zauważyć. 

 

Miejsce 7.

Drift BMW E46

Motoryzacja zaskakuje nie tylko piekielnie szybkimi autami, ale przede wszystkim typami aktywności podejmowanych za kierownicami legendarnych pojazdów. Wyścigi oraz rajdy to dwie najważniejsze gałęzie motoryzacji. Niech jednak rzuci kamieniem* ten, kto nigdy nie chciał pojeździć w poślizgu kontrolowanym!

Osoba obdarowana voucherem na jazdę zostanie przeszkolona przez certyfikowanego instruktora, a następnie u jego boku pokona zakręty, znajdując się w fotelu BMW E46 – auta stworzonego właśnie po to, aby pożerać zakręty w stylu godnym motoryzacyjnego narciarza.

Oprócz walorów wywołujących emocje nauka jazdy w poślizgu kontrolowanym jest też niezwykle pouczająca. Kierowcy po takim szkoleniu posiadają narzędzia merytoryczne, umożliwiające poradzenie sobie z utratą panowania nad kierownicą przy codziennej jeździe.

*Nie rzucaj, to była tylko przenośnia…

 

Miejsce 6.

Bungee z filmowaniem

Jak szybko może bić ludzkie serce? Coś takiego wie tylko kardiolog i ten, kto skoczył na bungee. Spadając z wysokości kilku pięter, i to głową w dół, z głowy ulatują dosłownie wszystkie myśli. Czy to dobrze? Oczywiście! W trakcie realizacji skoku czuje się życie.

Sekundy rozciągają się proporcjonalnie do napinanej liny, a ziemia – zbliżająca się i oddalająca w coraz mniejszych odstępach czasowych – po prostu hipnotyzuje. To jedno z najbardziej emocjonujących doświadczeń, jakie tylko można podarować bliskiej osobie. A co z tymi myślami? Dlaczego nie ma się ich podczas wykonywania skoku?

Otóż tak wielkie wspomnienie musi zostać „przetrawione” przez mózg, raczej nieprzyzwyczajony do tego typu aktywności.

 

Miejsce 5.

Jazda Ferrari F458 Italia 

Marki Ferrari nie trzeba przedstawiać nikomu. Jak to możliwe, że firma zajmująca się produkcją samochodów jest znana nawet tym, którzy nie mają nic wspólnego z pojazdami mechanicznymi? Rzecz tkwi we wpływie na kulturę masową. To auto jest motoryzacyjnym Leonardo Di Caprio, torową Mona Lisą i jednocześnie samochodem łamiącym wszelkie ograniczenia. Legenda głosi, że dojechano nim nawet na tę uliczkę, co to ludzie mówią, że jest wybrukowana „ludzkimi chęciami”.

Występował w filmach, brał udział w zawodach, używano go do scen kaskaderskich i uczyniono go symbolem bogactwa. Z jakiego powodu?

Odpowiedź to konstrukcja oraz silnik. Inżynierowie z Ferrari stworzyli samochód, który rozpędzał się do 300 km/h, zanim inne marki dowiedziały się, że istnieje taka liczba. Tym razem to bliski Tobie chłopak rozpędzi tego szatana na wybranym torze!

 

Miejsce 4.

Lot paralotnią – Góra Żar i Skrzyczne

Szczyty znajdujące się w Beskidzie Małym wydają się być malowane ręką samego Boga. Bo jak inaczej wytłumaczyć te bajeczne widoki, które wyrastają przed oczami zza gęstych parasoli milionów drzew? Jak wytłumaczyć kryształ powietrza, które smakuje jakoś inaczej? W jaki inny sposób można by wyjaśnić tak niesamowite ukształtowanie terenu? Lot paralotnią to doświadczenie piękna, emocji oraz oryginalności w przeciągu kilkudziesięciu minut. Prezent z okazji Dnia Chłopaka może być romantyczny. Czy istnieje coś bardziej romantycznego niż lot paralotnią? Chyba tylko lot samolotem nad Krakowem…

Spokojnie, lot nad Krakowem jest na 2 miejscu.

 

Miejsce 3.

Pakiet strzelecki w PM Shooter

Brązowy medal w kategorii „Idealny prezent na Dzień Chłopaka” spocząłby na szyi pakietu strzeleckiego w PM Shooter. Aktywność nie może mieć jednak szyi. Nie zmienia to faktu, że militarne doświadczenie rozgrywające się w tym miejscu jest istnym epicentrum pożytku. Umiejętności nabywane podczas sesji strzeleckich są nierzadko przyczyną, dla której uczestnicy pragną rozpocząć karierę w wojsku czy policji.

Oprócz tego strzelanie uczy pokory, cierpliwości, a także skupienia. Szacunek do wytyczanych zasad, rywalizacja i przeogromny wybór broni czynią pakiet strzelecki jednym z najbardziej wartościowych i najpopularniejszych przeżyć w całej naszej ofercie!

 

Miejsce 2.

Lot samolotem nad Krakowem

Niebywała popularność lotu samolotem nad Krakowem plasuje te aktywność na drugiej lokacie, a sam lot staje się najbardziej rozchwytywanym ze wszystkich przeżyć odbywających się w przestworzach. Kraków – sam w sobie – jest miastem tajemniczym, uroczym i nadal nieodkrytym. Istnieje spora grupa turystów, którzy pojawiają się tu od wielu lat, a co rusz odnajdują uliczki, zabytki czy inne ważne lokalizacje. Nic dziwnego, że obserwując Kraków z perspektywy ptaka, uczestnicy czują się pełni nowych wrażeń.

Iglice kościelne, labirynty uliczek, Krakowski Rynek, okolice Wieliczki i całe krocie innych wizualnych atrakcji czeka na chłopaka, któremu pragniesz podarować piękno jednego z najstarszych polskich miast.

Inne prezenty godne uwagi:

·         Pakiet „Gentleman” – pielęgnacja dla mężczyzn,

·         Flyboard,

·         Termy Chochołowskie,

·         Nurkowanie w zalanym kamieniołomie,

·         Męski pobyt w Hotelu Żywieckim,

·         Paintball laserowy.

Nadeszła pora na ogłoszenie zwycięzcy…

 

… to absolutny hit!

 

Miejsce 1.

Jazda Lamborghini Gallardo

Superprezentowy laur konsumenta wędruje do Lamborghini Gallardo, który okazuje się spełnieniem marzeń większości chłopaków świętujących swój dzień. Silnik tego auta to prawdziwa potęga, a uczestnicy próbujący aktywności za kierownicą Lambo nie potrafią nawet opisać swoich emocji. Przecież o to w tym chodzi… o nieopisane emocje bez daty ważności – będące przeciwieństwem chwilowej radości spowodowanej rzeczami!

Przejażdżka 500-konnym Lamborghini Gallardo pokaże osobie obdarowanej konstruktorski geniusz jednego z najbardziej znanych i cenionych gigantów motoryzacyjnych. Tor okaże się idealnym miejscem, by dosłownie poczuć nieustające sukcesy włoskiej myśli inżynierskiej, a przy okazji docenić walory silnika w układzie V10!

-

Z takim zestawieniem Dzień Chłopaka musi się udać! Weź pod uwagę, że każde z zaprezentowanych przeżyć może zajmować zupełnie inną lokatę w odczuciu osoby bliskiej Twojemu sercu. Dzień Chłopaka to też taki sprawdzian ze znajomości jego preferencji, pasji czy pragnień.

Mamy nadzieję, że zdasz go śpiewająco!

 

 

 

Wstecz