Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Magiczna Wielkanoc z bliskimi bez odwiedzania ich

2020-04-09

Magiczna Wielkanoc z bliskimi bez odwiedzania ich

Czy Wielkanoc może być magiczna? Oczywiście, że tak! Ten przymiotnik, choć częściej utożsamiany z grudniowymi świętami, okazuje się najwłaściwszym określeniem czasu spędzonego u boku najbliższych i w pięknie przystrojonym domu, do którego wpadają wiązki pierwszych wiosennych promieni słonecznych. Tego roku obchodzimy Wielkanoc w innych okolicznościach, będąc niekiedy oddalonymi od rodzin. Na szczęście technologia połączona z wyobraźnią pomoże wykrzesać tę cząstkę świątecznej magii, nawet na odległość! Poznaj pięć sposobów na bezpieczne i zarazem miłe spędzenie Wielkiejnocy.

1. Twórz świąteczne dekoracje

Świętując Wielkanoc w domu, nie zapomnij stworzyć odpowiedniego nastroju. Udekoruj nie tylko jajka, ale także dom. Zbierz gałązki brzozy i włóż do wazonu, a meble w salonie przystrój ozdobnymi jajkami lub serwetkami w zajączki. Przygotowując świąteczny stół, używaj darów przyniesionych przez wiosnę! Minimalistyczny bukiet różnych roślin, ułożonych obok każdego talerza, nie tylko jeszcze bardziej ociepli atmosferę, ale stanie się również niezwykle miły dla oka! Warto pamiętać, że również Ty możesz stać się elementem dekoracji; każde święta opatrzone są niepisaną zasadą doboru odpowiedniego ubioru, dlatego warto wykorzystać fakt, że Wielkanoc to czas radości i włożyć kolorową kreację lub jaskrawą elegancką koszulę!

2. Zjedz z rodziną wirtualne śniadanie

Co niesamowitego tkwi we wspólnych posiłkach z najbliższymi? To oczywiście obecność tych najważniejszych osób, dzięki którym nawiązujesz ciekawe rozmowy, a przede wszystkim czujesz łączącą Was więź. Wielkanocne śniadanie to najodpowiedniejszy moment, by wykorzystać internetowy komunikator i połączyć się z rodziną. Przed rozpoczęciem rozmowy weź pod uwagę stworzone przez siebie dekoracje – wyeksponuj je przed kamerką tak, żeby ukochani zobaczyli Twoje starania. Przygotuj również odpowiednie jedzenie – jajka, sałata oraz wędliny są obowiązkowe!

3. Wyślij ukochanym ręcznie robione kartki wielkanocne lub łakocie!

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich lub przyjaciół, z którymi nie mogłeś świętować Wielkanocy, wyślij im słodką niespodziankę prosto do domu. Czekoladowe smakołyki nie pozostawiają nikogo obojętnym. Występują w różnych smakach – od zielonej herbaty, rumu, czerwonego wina czy marcepanu po papryczki chili, niebieski ser, czarny sezam, a nawet szampana ze złotem. A może wolisz wykazać się większą inicjatywą i zrobić coś samodzielnie? Wykorzystaj zdolności manualne, by zaprojektować świąteczne kartki, które wyślesz do najbliższych lub przyjaciół. Warto również połączyć oba pomysły, dołączając kartkę do słodyczy.

4. Zorganizuj zabawy z zajączkiem

Po spożytym śniadaniu wielkanocnym oraz czasie spędzonym na ciekawych rozmowach możesz zorganizować zabawy dla najmłodszych, a także ciekawe konkursy. Przebierz się za zajączka i pochowaj słodkości po zakątkach domu, a następnie daj dzieciom czas na ich odnalezienie. Tę zabawę możesz przedłużać w nieskończoność – w końcu najmłodsi kochają łakocie, a dodatkowo mają niespożyte pokłady energii. Warto pamiętać także o odpowiednim urozmaicaniu atrakcji, choćby piosenkami lub przerwami na dzielenie się swoimi zdobyczami.

5. Zamów świąteczne prezenty

Upominek, bez względu na okoliczności, jest równoznaczny z pamięcią oraz tym, że ktoś jest dla nas ważny. W Super Prezentach nie znamy pojęcia przemijania – vouchery prezentowe dostępne na naszej stronie zawierają przeżycia i pozostają w pamięci na wieczność, nie ulegając wskazówkom czasu, a dodatkowo istnieje możliwość wręczenia ich bez fizycznego kontaktu. W tym trudnym okresie udowadniamy, że doświadczenia wynikające z jednej aktywności łączą ludzi skuteczniej niż dziesiątki słów czy tysiące uścisków. Pamiętaj, że choć nie zawsze da się być blisko, to możesz okazać, że ktoś jest bliski Tobie, bez opuszczania własnego domu. 

Wstecz