Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Jaki prezent na 18?

2018-03-28

Jaki prezent na 18?

Jaki prezent na 18? Bez względu na to, czy chcesz sprezentować coś dziewczynie czy chłopakowi wiedz, że to musi być prezent wyjątkowy. Osiemnastka to symboliczny próg do dorosłości, warto go zaznaczyć niebanalnymi wspomnieniami. Szukając inspiracji, zobacz polecane prezenty na 18. Są to skok na bungee, flyboard, strzelnice,  paintball laserowy, wspinaczka.

Walka na podczerwień

Zapewne znasz zabawę w paintball. Ma wielu zwolenników, ponieważ dostarcza mnóstwa zabawnych wrażeń. Jednak jej przeciwnicy słusznie zauważają, że bywa bolesna. Jeśli inicjatywa takich rozgrywek może się spodobać solenizantowi, sprezentuj mu paintball laserowy. Kulki z farbą zastępują w nim wiązki podczerwieni. Liczy się ilość wystrzelonych pocisków i ich celność. To gra grupowa, więc możecie się wybrać ulubioną paczką wraz z osobą, która będzie głównym beneficjentem prezentu.

Na celowniku

Strzelanie to rozrywka, która coraz częściej jest dostępna również dla osób młodych. Bywalcy strzelnicy wskazują na możliwość odprężenia się przy precyzyjnym strzelaniu w tarczę. To również doskonały pomysł na prezent bez względu na płeć osoby, która miałaby go otrzymać. Nauka strzelania to możliwość poznania broni, oswojenia się z nią, oraz przeżycia fantastycznej, zupełnie bezpiecznej przygody pod okiem instruktora. Pobyt na strzelnicy można fotografować lub filmować.

Ekspresowe spadanie

Młody człowiek kocha wyzwania. Zafunduj mu więc takie wrażenia, których nie zapomni. Skok na bungee to mierzenie się z własnym strachem, ale i ciekawością. Można się przekonać, jak wygląda świat z góry, kiedy pędzimy w stronę ziemi z zawrotną prędkością. Skoki organizowane są w wielu miejscach w całym kraju a ich lokalizacja to często wyjątkowo piękne punkty widokowe. Całość odbywa się pod opieką instruktora, który zapewnia również szkolenie przed skokiem.

Ponad falami

Sporty wodne choć są bardzo atrakcyjne, mają jednak ten minus, że najczęściej można je uprawiać nad morzem lub dużym akwenem wodnym. Flyboard jest inny, dlatego jeśli znasz osobę, która ucieszy się z takiej rozrywki, skorzystaj z tej opcji. Ta dyscyplina daje możliwość wykonywania wielu ruchów a nawet akrobacji ponad wodą dzięki specjalnemu urządzeniu, zasilanemu strumieniami wody. Technika wykonania jest prosta, wystarczy kilka minut na jej opanowanie.

Przedsmak gór

Miłośnik zdobywania szczytów górskich powinien mieć doskonale opanowaną technikę poruszania się po górach. Warto ją przećwiczyć w miejscu suchym, bezpiecznym i pod okiem instruktora. Taką możliwość dają ściany wspinaczkowe, które znajdziesz w wielu miejscowościach. Ścianka nie tylko poprawia kondycję, ale uczy również koordynacji ruchów. Świetnie wpływa także na sylwetkę, kształtując niemal każda grupę mięśni.

Prezent na 18 urodziny można rozważyć również jako opcję składkową. Kilka osób dorzuca się do jednego, wybranego prezentu, ewentualnie przedłużając czas jego trwania lub zapewniając więcej wejść, na przykład na strzelnicę lub flyboard.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz