Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić tacie na urodziny?

2017-08-21

Co kupić tacie na urodziny?

Co kupić tacie na urodziny? Z takim pytaniem co roku wybieramy jakiś drobiazg, często na ostatnią chwilę. Tymczasem tata, jak każdy mężczyzna, może się zachwycić różnymi rzeczami. Prezenty dla taty znajdziesz tu a mogą to być między innymi supersamochody, strzelnica, loty paralotnią, offroad, romantyczna kolacja. Do niektórych z nich może zaprosić również drugą osobę, aby mu towarzyszyła.

 

Tata za kierownicą supersamochodu

Nie ma mężczyzny, który nie byłby zainteresowany samochodami. Zastanów się, czy Twój tata miałby ochotę sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą jakiegoś superauta. W ramach prezentu możesz mu zafundować jazdę modelem, który z reguły ogląda się w telewizji. Wybór marek jest spory: Ferrari, Lotus, Aston Martin, luksusowe wersje Nissana, BMW, Dodge, Corvette lub Audi. Coraz więcej miast organizuje takie atrakcje, więc możliwość skorzystania z nich jest dość prosta.

 

Terenowe roszady

Ciekawym doświadczeniem dla pana w każdym wieku może być również offroad. Jazda samochodem terenowym po nieutwardzonych drogach ma spore grono zwolenników również wśród kobiet, ponieważ daje zupełnie nowe wrażenia za kierownicą. Uczestnik porusza się po obszarze, który nie ma styczności z regularnymi drogami. Z reguły jest urozmaicony rozmaitymi atrakcjami terenowymi. Kwestią do uzgodnienia pozostaje długość jazdy oraz wybór samochodu.

Pobyt na profesjonalnej strzelnicy

Jeśli Twój tata nie potrafi strzelać, zafunduj mu kurs, podczas którego nabędzie tej umiejętności. To doskonała okazja do przetestowania swojej spostrzegawczości. Osoba, która miała już styczność z bronią, nawet jeśli to było wiele lat temu podczas odbywania służby wojskowej, na pewno chętnie odświeży sobie swoje umiejętności. Zwłaszcza, że do dyspozycji jest teraz prawdziwy arsenał broni od pistoletu typu Glock, po modele maszynowe oraz karabiny.

Szybowanie w przestworzach 

Wiek średni taty może być czasem, kiedy jest w stanie poszczycić się doskonałą kondycją fizyczną. Jeśli do tego ma odwagę spróbować czegoś nowego, zaproś go do skorzystania z oferty lotu paralotnią. To bezpieczny lot w tandemie z instruktorem, który zapewnia niesamowite doświadczenia w przestworzach. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności czy uprawnień, aby móc wznieść się na wysokość około 200 metrów. Szkolenie z zasad bezpieczeństwa odbywa się przed lotem.

Uczta kulinarna dla dwojga

Bywają panowie, którzy najbardziej lubią kameralne spotkania, najlepiej w gronie najbliższych. Jeśli Twój tata należy do tego typu osób, zaproponuj mu romantyczną kolację we dwoje w jednej z wielu restauracji. Istnieją także opcje kolacji dla kilku osób, więc na kulinarną ucztę może się wybrać cała rodzina. Czasem kolacja jest połączona z degustacją różnych trunków, win albo whisky, przy których można dodatkowo uczcić rocznicę solenizanta.

 

Prezent dla taty przede wszystkim musi cieszyć jego samego, czyli być dobrany do jego zainteresowania i temperamentu. Nie ma więc sensu nakłanianie osoby w średnim lub podeszłym wieku do próbowania czegoś, co jest dla niego nowe i przed czym się broni.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz