Co kupić dziewczynie na Święta?

2017-11-16

Co kupić dziewczynie na Święta?

Co kupić dziewczynie na Święta? Bez względu na to, jak długo jesteście ze sobą, warto zadbać o niebanalny prezent świąteczny. Można go połączyć z porą roku i postawić na zimowe szaleństwo, lub też wybrać opcję, miłą urodzie każdej dziewczyny. Nasze propozycje to lekcja narciarstwa, manicure i pedicure hybrydowy, Day Spa, bollywood dance i degustacja kaw świata.

Całoroczne szusowanie

Jeśli Twoja dziewczyna wykazuje zainteresowanie jazdą na nartach, ale nie miała okazji się z nim zmierzyć, zadbaj o jej edukację w tym temacie. Lekcję jazdy na nartach poprowadzi instruktor, ucząc podstawowych zasad tego sportu. Co więcej, takie szkolenia odbywają się nie tylko w górach, ale również na przykład nad morzem, w specjalnie przygotowanych ośrodkach, dysponujących sztucznym stokiem. Kto wie, może na najbliższe ferie zaplanujecie sobie szaleństwo na nartach?

Wyjątkowo trwałe pazurki

Manicure hybrydowy to obecnie jedna z chętniej testowanych przez panie usług. Jeśli Twoja dziewczyna lubi trwały kolor na swoich paznokciach, zafunduj jej wizytę, która zawiera w sobie wszystkie elementy manicure. Są to opiłowanie paznokci, kosmetyka skórek, peeling dłoni z malowaniem paznokci specjalnym, trwałym lakiero-żelem. Efekt utrzyma się do trzech tygodni, więc z pewnością dotrwa do imprezy sylwestrowej.

Dzień dla urody

Rozszerzeniem opcji zabiegu na paznokcie może być Day Spa. To kilka zabiegów, wykonywanych podczas jednej wizyty. W jej skład wchodzą stylizacja włosów, również ich strzyżenie i modelowanie, makijaż wieczorowy, manicure OPI French lub inny dowolny kolor a także henna i regulacja brwi. Kilka przyjemności w jednym dniu z pewnością ucieszą Twoją dziewczynę jednocześnie pozwalając jeszcze bardziej wyeksponować jej urodę.

Egzotyka na parkiecie

Ostatnie lata to ogromne zainteresowanie tańcem w jego wielu odmianach. Jeśli Twoja dziewczyna lubi ruch na parkiecie, zafunduj jej odrobinę egzotyki. Lekcja tańca rodem z Bollywood to możliwość poznania zupełnie nowych technik poruszania ciała. To mieszanka wielu stylów tanecznych, od klasycznych tańców z Indii po hip hop, modern i inne tańce orientalne. Taniec Bollywood to niezapomniana przygoda, nowe doświadczenie a także możliwość przeniesienia się do innej części świata.

Uczta dla kawosza

Do niektórych prezentów dla dziewczyny warto się dołączyć jako osoba towarzysząca. Świetną okazją do tego będzie degustacja kaw. W trakcie spotkania można poznać pięć gatunków kaw z różnych stron świata. Przy okazji można się zapoznać z ciekawostkami o odmianach kawy, jej działaniu na organizm człowieka oraz prawidłowych sposobach przygotowania tego napoju. Jest też możliwość podejrzenia parzenia kawy na różne sposoby, nawet tak egzotyczne, jak wietnamski.

O prezencie świątecznym warto pomyśleć dużo wcześniej, nie zostawiając go na ostatni moment. Dzięki temu nie tylko wstępnie skonsultujesz, co szczególnie ucieszyłoby Twoją dziewczynę, ale również wybierzesz najlepszy wariant niespodzianki.

Wstecz