Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić dziewczynie na Święta?

2021-11-16

Co kupić dziewczynie na Święta?

Co kupić dziewczynie na Święta? Bez względu na to, jak długo jesteście ze sobą, warto zadbać o niebanalny prezent świąteczny. Można go połączyć z porą roku i postawić na zimowe szaleństwo, lub też wybrać opcję, miłą urodzie każdej dziewczyny. Nasze propozycje to lekcja narciarstwa, manicure i pedicure hybrydowy, Day Spa, bollywood dance i degustacja kaw świata.

Całoroczne szusowanie

Jeśli Twoja dziewczyna wykazuje zainteresowanie jazdą na nartach, ale nie miała okazji się z nim zmierzyć, zadbaj o jej edukację w tym temacie. Lekcję jazdy na nartach poprowadzi instruktor, ucząc podstawowych zasad tego sportu. Co więcej, takie szkolenia odbywają się nie tylko w górach, ale również na przykład nad morzem, w specjalnie przygotowanych ośrodkach, dysponujących sztucznym stokiem. Kto wie, może na najbliższe ferie zaplanujecie sobie szaleństwo na nartach?

Wyjątkowo trwałe pazurki

Manicure hybrydowy to obecnie jedna z chętniej testowanych przez panie usług. Jeśli Twoja dziewczyna lubi trwały kolor na swoich paznokciach, zafunduj jej wizytę, która zawiera w sobie wszystkie elementy manicure. Są to opiłowanie paznokci, kosmetyka skórek, peeling dłoni z malowaniem paznokci specjalnym, trwałym lakiero-żelem. Efekt utrzyma się do trzech tygodni, więc z pewnością dotrwa do imprezy sylwestrowej.

Dzień dla urody

Rozszerzeniem opcji zabiegu na paznokcie może być Day Spa. To kilka zabiegów, wykonywanych podczas jednej wizyty. W jej skład wchodzą stylizacja włosów, również ich strzyżenie i modelowanie, makijaż wieczorowy, manicure OPI French lub inny dowolny kolor a także henna i regulacja brwi. Kilka przyjemności w jednym dniu z pewnością ucieszą Twoją dziewczynę jednocześnie pozwalając jeszcze bardziej wyeksponować jej urodę.

Egzotyka na parkiecie

Ostatnie lata to ogromne zainteresowanie tańcem w jego wielu odmianach. Jeśli Twoja dziewczyna lubi ruch na parkiecie, zafunduj jej odrobinę egzotyki. Lekcja tańca rodem z Bollywood to możliwość poznania zupełnie nowych technik poruszania ciała. To mieszanka wielu stylów tanecznych, od klasycznych tańców z Indii po hip hop, modern i inne tańce orientalne. Taniec Bollywood to niezapomniana przygoda, nowe doświadczenie a także możliwość przeniesienia się do innej części świata.

Uczta dla kawosza

Do niektórych prezentów dla dziewczyny warto się dołączyć jako osoba towarzysząca. Świetną okazją do tego będzie degustacja kaw. W trakcie spotkania można poznać pięć gatunków kaw z różnych stron świata. Przy okazji można się zapoznać z ciekawostkami o odmianach kawy, jej działaniu na organizm człowieka oraz prawidłowych sposobach przygotowania tego napoju. Jest też możliwość podejrzenia parzenia kawy na różne sposoby, nawet tak egzotyczne, jak wietnamski.

O prezencie świątecznym warto pomyśleć dużo wcześniej, nie zostawiając go na ostatni moment. Dzięki temu nie tylko wstępnie skonsultujesz, co szczególnie ucieszyłoby Twoją dziewczynę, ale również wybierzesz najlepszy wariant niespodzianki.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz