Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

5 pomysłów na Dzień Matki

2019-05-24

5 pomysłów na Dzień Matki

Mamy są przede wszystkim kochane – to one pokrzepiają nasze serca. Trzeba pamiętać, że one też miały mamy, które wychowały je na tak wspaniałe osoby. Przewleczmy dalej ten łańcuch dobroci i podziękujmy im super prezentem. Pamiętajmy jednak, że podarunek to nie dowód miłości. On jest jedynie przedłużeniem naszych słów, a czasem ciężko wydobyć to, co kłębi się gdzieś głęboko w naszych myślach.

Jaki powinien być prezent dla Mamy?

Obowiązkową lekturą, bez której nie ma trafionego wyboru, jest znajomość jej, jako człowieka. Prezent powinien być nawiązaniem do czegoś, a nie losowym zakupem. Wtedy udowadniamy, jak bardzo znamy pasje, osobowość lub wydarzenia z przeszłości. Pokazujemy, że przeczytaliśmy tę prozę jej życia i przez cały czas skupialiśmy się na tym, co Mama do nas mówiła. Zauważmy, że nasza umiejętność słuchania jest jak kolejny prezent! I to właśnie sekret dobrego obdarowywania – emocja, która wzmacnia uczucia.

Poniżej przedstawiamy pięć propozycji, które wzmocnią to, co ciężko wydobyć z serca:

Mini Day Spa to propozycja dla kobiet z niedostatkiem czasu, tęskniących za chwilą dla siebie. Ciężko wyrwać się na urlop z dnia na dzień, a każda Mama potrzebuje odrobiny wytchnienia! Dostępne są aż 4 warianty aromatyczne tego niecodziennego rytuału! A może Floating, czyli fantastyczna forma terapii, która prozdrowotnie wpływa na ciało i duszę? Ta wspaniała forma relaksu to odpowiedź na przewlekłe zmęczenie, stres i doskwierające bóle. Jeżeli jednak wolisz podarować coś bardziej klimatycznego  – sprezentuj Rejs na Zachód Słońca, który da Mamie możliwość podziwiania tego cudownego zjawiska na Wiśle, z pokładu łodzi. Różowa poświata, którą słońce zostawia na wodzie jest wprost bajeczna i może być idealnym wprowadzeniem do delikatnej, lekko nostalgicznej atmosfery. Mamy również propozycje dla miłośniczek gotowania! A jeśli Twoja Mama jest miłośniczką gotowania, przygotowaliśmy dla niej Warsztaty Kulinarne – Świat na Talerzu, które dają możliwość poznania różnych kuchni świata nie ruszając się poza granice kraju. A może bardziej „górnolotny” podarunek? Warszawa z Lotu Ptaka jest okazją, by Mama oderwała się od codzienności. To duża dawka wspaniałych emocji! Podczas lotu można zobaczyć czerwone dachy warszawskiej starówki i przepiękną Wisłę.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze nic dla swojej Mamy, na www.superprezenty.pl, znajdziesz ponad 2000 różnych propozycji, którymi podkreślisz jej wspaniałość.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz