Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

4 sygnały, że cierpisz z powodu prezentowej nudy

2016-12-07

4 sygnały, że cierpisz z powodu prezentowej nudy

Prezentowa nuda dopada każdego z nas. Ciężko się przed nią ustrzec, dlatego przed zbliżającymi świętami radzimy bacznie przyglądać sie swojemu zachowaniu, żeby wykryć jej objawy i pokonać je już w zarodku. Przeczytaj nasze zestawienie czterech czynników, które mogą wskazywać, że cierpisz na syndrom prezentowej nudy. 

 

Z tego artykułu dowiesz się:

- jakie są objawy prezentowej nudy

- poznasz praktyczne rady jak należy z nią walczyć

 

1. Myśląc o szukaniu prezentów dostajesz drgawek

Są osoby, które już na samą myśl o szukaniu prezentów dostają ataku złości i momentalnie tracą nastrój. Jeżeli należysz do tej grupy, to nie mamy dla Ciebie najlepszych informacji. Przed tobą najgorszy czas, czyli Święta Bożego Narodzenia. Nie martw się, nie jesteś sam! Dokładnie wiemy, co sprawia, że się tak czujesz. Z całą pewnością tłumy zmierzające do centrów handlowych w poszukiwaniu podarunków oraz perspektywa stania w gigantycznych kolejkach spędzają Ci sen z powiek. 

Nasza rada: Prezentów poszukaj w internecie i zamów je jak najszybciej, bo w święta kurierzy będą bardziej zapracowani niż renifery Świętego Mikołaja. Jeśli preferujesz zakup w fizycznym sklepie, to zamów prezent z odbiorem osobistym, wtedy będzie jeszcze szansa na dopytanie o szczegóły oferty. 

 

2. Odkładasz szukanie na później

Spokojnie, jeszcze mam czas… jeszcze dwa tygodnie do świąt…Ooo! to już jutro, a ja nie mam prezentu! - tak często wygląda naszz wewnętrzna dyskusja dotycząca zakupów świątecznych prezentów. Do tej pory Last Minute kojarzyło się głównie z upalnym latem, drinkami i relaksem, patrząc jednek na decyzje zakupowe w tym okresie nie powinno nas dziwić popularność tego typu ofert. Oczywiście, zbyt często staramy się odłożyć zakupy na później. W końcu, zawsze mamy ważniejsze sprawy na głowie, aż przychodzi moment w którym zerkamy nerwowo na zegarek i ustawiamy się niekończącej kolejce osób, które tak jak my postanowiły zostawić zakup prezentu na ostatnią chwilę.

Nasza rada: W tym roku prezent kup zdecydowanie wcześniej, a jeśli mimo wszystko nie uda Ci się to, wtedy proponujemy zakup prezentu w postaci przeżycia drukowanego vouchera na domowej drukarce. Wystarczy, że wybierzesz prezent, zapłacisz za niego szybkim przelewem i już po kilku minutach możesz wydrukować gotowy prezent.

 

3. Kupujesz to co zwykle

Wyżej wymienione objawy sprawiają, że co roku kupujesz dokładnie te same prezenty. Jeśli nawet w innych sferach życia nie jesteś osobą trzymającą się utartych schematów, to w kwestii świątecznych prezentów pozostajesz zgorzchniałym tradycjonalistą. Na twojej liście bestsellerów widnieją: perfumy, ciuchy, kosmetyki, biżuteria i książki.

Przez takie podejście całe święta tracą swoją magię, ponieważ tak jak Ty nie masz radości z poszukiwania prezentów, tak osoba obdarowana z jego rozpakowywania. W końcu ona też jest przekonana, co dostanie w tym roku. 

Nasza rada: Zerwij z rutyną i podaruj prezent w postaci przeżycia. Jeśli nawet nie wiesz jaki dokładnie, zalecamy wybór jednego z dostępnych zestawów podarunkowych, które oferują kilkadziesiąt pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Co więcej, to osoba obdarowana sama wybierze te przeżycie, które najbardziej jej odpowiada. 

 

4. Wiesz, że i tak nie zabłyśniesz

Nie chcesz nawet podejmować prób szukania oryginalnego prezentu, który mógłby zaskoczyć bliską osobę. W końcu, mając praktycznie wszystko, niewiele jest prezentów, które mogą wywołać taki efekt. Nawet jeśli takie są to z pewnością kosztują fortunę. To prawda, w obecnych czasach, na prawdę ciężko znaleźć wyszukany, a co najważniejsze niespodziewany prezent. Perspektywa fiaska spriawa, że nie podejmujemy ambitnych prób i decydujemy się na sprawdzone (czytaj: nudne) rozwiązania. 

Nasza rada: Zacznij od najprostszej rzeczy, która mogłaby się wydawać oczywista, a nie zawsze taką jest. Skorzystaj z pomocy internetu… Jeśli bliska osoba posiada konto na portalach społecznościowych, możesz sprawdzić dokładnie, które strony polubiła, jakie marki preferuje i jak lubi spędzać swój wolny czas. To wspaniała skarbnica pomysłów na prezent! Weźmy na przykład Karola. Karol ma 28 lat, jest fanem rajdów i śledzi fanpage marki Subaru. Prezent w postaci jazdy za kierownicą rajdowej Subaru Imprezy po torze będzie dla niego spełnieniem marzeń, a Ty prawdopodobnie pierwszą osobą od czasów jego dzieciństwa, która sprawiła mu autentyczną radość z prezentu…

POLECANE PREZENTY:

Wstecz