Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

ABASQUAD

Abasquad to firma zrzeszająca miłośników czterech kółek. Od wielu lat doskonalą oni swoje umiejętności, biorąc udział m.in. w rajdach płaskich, terenowych, przeprawowych, a w chwilach wolnych zabierają swoje quady i pojazdy buggy w teren. Jako firma organizują imprezy na quadach, wyprawy samochodami terenowymi oraz stwarzają możliwość poprowadzenia rajdowej wersji Peugeota 106 Rallye/S16 lub Subaru Imprezy GT/WRX STI. Z nimi przejedziecie quadem przez wodę, terenówką przez bajoro i zabierzecie quada w Polskę. Abasquad organizuje także zawody samochodami rajdowymi po zamkniętych torach oraz rajdy przeprawowe samochodami terenowymi i quadami. Tutaj też przejdziecie szkolenie z obsługi samochodu terenowego i technik jazdy w terenie o różnym poziomie trudności.

ABASQUAD
Filtry

Średnia cena 263,33 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników