Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Wieczór przy winie w Quale Restaurant w Łodzi


Lokalizacja: Łódź
Czas trwania całej usługi: Bez ograniczeń
259,00

Członkowie otrzymują 25,90 zł zwrotu

Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

OFERTA TYMCZASOWO WSTRZYMANA

Jakość i styl Quale

W stylowych wnętrzach ulokowanych w piwnicy jednej z najpiękniejszych łódzkich willi inspirowanej epoką lat 20. znajdziecie trzy kameralne sale restauracyjne połączone z nowoczesnym cocktail-barem i whisky barem. Całości dopełnia nastrojowa muzyka oraz profesjonalna obsługa, ale tym, co stanowi o istocie tego miejsca, jest jakość serwowanych potraw. Prezent zawiera voucher kwotowy o wartości 259 zł, w którego ramach skosztujecie deskę serów i dobierzecie do niej butelkę dowolnego wina w kwocie do 180 zł lub wybierzecie dowolne wina serwowane na kieliszki również w kwocie do 180 zł.

*Jeżeli wybierzecie droższe wino, istnieje możliwość dopłaty na miejscu, jednak w przypadku niewykorzystania pełnej kwoty nie przysługuje zwrot reszty wartości vouchera.

Docenieni przez Gault & Millau

Tutaj kameralność wnętrz i historyczne odniesienia do wielokulturowej Łodzi sprzyjają klimatowi swobodnych rozmów. Wygląd lokalu został doceniony przez opiniotwórczy przewodnik kulinarny Gault & Millau, który w 2018 i 2019 roku uznał go za najlepszą restaurację w mieście. Restauracja szczyci się ponadto wyróżnieniem Grand Award World Luxury Restaurant Awards nadanym mu przez twórców przewodnika 100Best Restaurant in Poland. Jesteśmy pewni, że tutaj znajdziecie niecodzienny klimat i swobodę, w których połączeniu nie zabrakło miejsca na nutę gustownego wyrafinowania.

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Quale Restaurant ul. Narutowicza 48 Łódź (ShowOnMap)


CloseMap
Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

Czas
Czas

Bez ograniczeń

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

2 osoby

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Rezerwacji prosimy dokonywać z min. 3 dniowym wyprzedzeniem. Przy rezerwacji podaj obsłudze numer kuponu. Istnieje możliwość dopłaty na miejscu, ale w przypadku niewykorzystania pełnej kwoty nie przysługuje zwrot reszty wartości vouchera. Na kolację weź ze Sobą voucher podarunkowy.

Odzież
Odzież

Wygodny ubiór, w którym czujesz się dobrze.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

Inni klienci oglądali również

Podobne prezenty

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.