Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Spacer z Alpakami dla dwojga - Sochaczew (okolice)


Lokalizacja: Warszawa (okolice)
Czas trwania całej usługi: całość trwa 2 godziny (sam spacer ok 40 minut)
Voucher: 2 os.
150,00

Członkowie otrzymują 15,00 zł zwrotu

Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

OFERTA TYMCZASOWO WSTRZYMANA!

Czy kiedykolwiek miałeś okazję spotkać się oko w oko z Alpaką? Teraz jest to możliwe w Zagrodzie z Zakrzewie. To fantastyczne miejsce stworzone z miłości do zwierząt, położone w malowniczej, zielonej okolicy na terenie Mazowsza.

Zabierz więc ze sobą bliską Ci osobę i wybierzcie się na 40-minutowy spacer po łonie natury w towarzystwie niezwykle przyjacielskich i uroczych Alpak. W trakcie przechadzki będziecie mogli nakarmić je ich ulubionymi przysmakami, zrobić sobie zdjęcia pamiątkowe, a także poznać dokładną historię ich gatunku oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek. Spacer z Alpakami to również doskonała okazja na oderwanie się od wirtualnej rzeczywistości na rzecz podziwiania natury oraz piękna, jakie otacza Was każdego dnia.

Następnie, po zakończonym spacerze udacie się na odpoczynek w drewnianej chatce, gdzie czekać będzie na Was pyszny poczęstunek. Oprócz tego będziecie mieli wówczas okazję zobaczyć również inne zwierzęta mieszkające w Zagrodzie, w tym m.in. lamy, lisy, konie, osiołki, króliki, szopy pracze, tchórzofretki, kozy, psy i nie tylko.

Wizyta w Zagrodzie w Zakrzewie to super pomysł na urozmaicenie swojego czasu wolnego. Urokliwa okolica oraz wspaniałe zwierzęta ją zamieszkujące to niezaprzeczalnie fantastyczna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jeśli więc jesteś miłośnikiem zwierząt, koniecznie musisz odwiedzić to miejsce!

UWAGA

Cena oferty obejmuje wejście do Zagrody dla 2 osób. W przypadku większych grup istnieje możliwość dopłaty za dodatkowe osoby bezpośrednio na terenie obiektu.

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Zagroda w Zakrzewie, Zakrzew 13A, Nowa Sucha (ShowOnMap)


CloseMap
Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

Czas
Czas

całość trwa 2 godziny (sam spacer ok 40 minut)

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

2 osoby

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.