Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prywatna sesja treningowa z Rajdowym Mistrzem Polski


Lokalizacja: Opole (okolice)
Czas trwania całej usługi: 13 okrążeń po trasie drugiego stopnia oraz codrive
Voucher: 1 os.
1 989,00

Członkowie otrzymują 198,90 zł zwrotu

Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

SPRZEDAŻ OFERTY TYMCZASOWO WSTRZYMANA

Indywidualne szkolenie rajdowe u boku Mistrza Polski przekona kogoś z Twoich bliskich, że emocje są tam, gdzie kończy się ruch drogowy!

W ramach tego podarunku uczestnik zasiądzie za kółkiem oraz na miejscu pasażera w prawdziwym pojeździe przeznaczonym do profesjonalnych rajdów. Specjalnie wytyczony tor, który zostanie udostępniony do pokonania 13 okrążeń, zawiera mnóstwo modyfikacji sprzyjających intensyfikacji zabawy.

Pożytek wynikający ze szkolenia

Osoba realizująca szkolenie zaznajomi się z technikami prawidłowego manewrowania, pilotowania i pokonywania trudnych odcinków. Ponadto kierowca zostanie zapoznany ze sztuką godzenia prędkości i bezpieczeństwa.

Oprócz gigantycznych emocji gwarantowanych podczas lekcji voucher na jazdę rajdową otwiera perspektywę zapoznania się z prawdziwą polską legendą motosportów.

Informacje o torze dostępnym w ramach vouchera:

Obiekt Atlas Ward Speed  Academy to największy obiekt szutrowy w Europie. Trenują tu najszybsi kierowcy rajdowi na świecie, łącznie z zawodnikami startującymi w Mistrzostwach Europy i Rajdowych Mistrzostwach Świata. Obiekt składa się z 28km tras, na których znajduje się aż 45 hop. Jest najbardziej wymagającym obiektem rajdowym w Europie a na jego partie składają się znane sekcje z Rajdu Finlandii, Sardynii, Portugalii oraz Rajdu Polski. Projektantem toru był Jakub "Colin" Brzeziński - zawodnik, startujący przez dwa sezony w Rajdowych Mistrzostwach Świata, a obecnie zbierający laury w Rajdowych Mistrzostwach Polski.

Szczyty, hopy, ostre zakręty, partie przez las, które znajdą się na obiekcie, to jedne z najbardziej charakterystycznych elementów, najtrudniejszych tras szutrowych na świecie.

Pojazdy oferowane w ramach prezentu

Marki oferowane przez organizatora to BMW, Subaru i Audi, jednak wykonawca usługi stale poszerza swoją ofertę.

 

Jakub "Colin" Brzeziński:

"Zapraszam na prywatne zajęcia z techniki rajdowej jazdy.
Pokażę Ci jak poprowadzić bezpiecznie samochód rajdowy oraz wykorzystać jego parametry, aby poczuć prawdziwy motorsport, na jedynym profesjonalnym obiekcie szutrowym w Europie.
Zaczniemy od tego, jak należy obsługiwać samochód rajdowy i jak go umiejętnie używać na nawierzchni szutrowej, tak żeby jazda sprawiała pełny fun.
Najpierw poprowadzisz rajdówkę na trasie 1 stopnia - 5 okrążeń. Następnie przeniesiemy się na trasę dużo szybszą, gdzie pokonasz 8 okrążeń za kierownicą. Ja usiądę z prawej strony i będę czuwał nad bezpieczeństwem i prawidłową techniką jazdy. Na samym końcu naszej wspólnej przygody, zamienimy się miejscami i przewiozę Cię po odcinku specjalnym, gdzie nie raz będziemy lecieć w powietrzu. Na ostatniej hopie nawet 30 metrów! Do zobaczenia!"

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Atlas Ward Speed Academy, Siedlec,ulica Lotnicza, gmina Izbicko, 20 minut od Opola

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

Czas
Czas

13 okrążeń po trasie drugiego stopnia oraz codrive

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

1 osoba

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. Usługa całoroczna. Wymagane prawo jazdy kat. B. Klient dokonując rezerwacji akceptuje Regulamin i oświadczenie partnera.

Odzież
Odzież

Wygodny ubiór oraz buty z płaską podeszwą.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

Pytanie:
Dzień dobry czy ta opcja jest możliwa tylko na miejscu pasażera chodzi o prezent dla 18 po atlas z okazji urodzin
Beata
|
2022-12-02
Odpowiedź:
Tak.
Administrator
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna? Tak Nie

Inni klienci oglądali również

Podobne prezenty

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.