Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Offroad dla Kobiet na Szlaku Orlich Gniazd


Lokalizacja: Kraków
Czas trwania całej usługi: 5 godzin
Voucher: 1 os.
Od 799,00
Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

Oferta tymczasowo wstrzymana!

Off-road to niecodzienna forma motoryzacyjnych zmagań, podczas których kierowca auta terenowego przemierza szlaki nieprzejezdne dla standardowych pojazdów.

W przypadku tego prezentu fascynujące odczucia dotyczą nie tylko adrenaliny czy szeregu wyzwań, ale również zwiedzania spektakularnie prezentujących się okolic. Przemierzana trasa zaskoczy uczestniczkę w każdy możliwy sposób i jednocześnie udowodni, że off-road nie jest sportem przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn!

Przewidywana trasa i szkolenie

Podczas wyjazdu obdarowana zwiedzi liczne ciekawe miejsca na terenie Jury Północnej, gdzie znajdują się skalne ostańce i zamki. Różnorodny teren pozwala zaznać przygody bez powtarzalnych obrazów. Nawet przeszkody napotykane po drodze są oryginalne – nie ma dwóch takich samych podjazdów, trawersów czy choćby piaszczystej drogi!

Nad przebiegiem przeżycia czuwa doświadczona instruktorka, która zaopatrzy odbiorcę podarunku w narzędzia merytoryczne, niezbędne do wykorzystania pełnego potencjału auta terenowego.

Informacje o realizacji

Off-road to usługa realizowana w dwóch trybach. Pierwszy z nich – jazda za kierownicą – wymaga szkolenia, które odbywa się w towarzystwie certyfikowanego specjalisty. Drugim wariantem realizacji jest jazda w roli pasażera, gdzie szkolenie nie jest wymagane.

Uwaga

Organizator realizuje wyprawę, gdy chęć wzięcia udziału w przejażdżce wyrażają przynajmniej dwie osoby posiadające oddzielne vouchery.

 

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Trasa Szlaku Orlich Gniazd rozpoczyna się pod zamkiem Ogrodzieniec w miejscowości Podzamcze.

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi (wyjątek stanowią duże opady deszczu)

Czas
Czas

5 godzin

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

1 osoba

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. Usługa świadczona jest przez cały rok. Uczestnik powinien posiadać prawo jazdy kat. B. Możliwość realizacji usługi dla max 3 os. (1 osoba-1 voucher). Brak ograniczeń wiekowych. Realizacja odbywa się przy zebraniu min. 2 osób.

Odzież
Odzież

Wygodne ubranie, które może się ewentualnie zniszczyć lub zabrudzić, sportowe obuwie.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

Opakowania na prezenty Torebki, koperty, pudełka
Oferujemy duży wybór opakowań, które nadają prezentowi wyjątkowy charakter i ekskluzywny szyk. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów, kształtów i faktur. W ofercie znajdują się opakowania na karty oraz zestawy podarunkowe, bony, a także elektroniczne karty podarunkowe.
Elektroniczny kupon podarunkowy Wybierz samodzielnie projekt kuponu!
Po wybraniu e-kuponu oraz dokonaniu płatności będziesz mógł wybrać jeden z 8 projektów, który najbardziej Ci się podoba, i napisać życzenia. Prezent dotrze do Ciebie w ciągu 1 minuty!
Kupon podarunkowy
Stylowa karta podarunkowa do wydrukowania. Wybierz jedną z metod dostawy: kurierem, pocztą, do paczkomatu lub przy pomocy odbioru w jednym z naszych punktów własnych.