Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Bezapelacyjni

Bezapelacyjni to stowarzyszenie promujące rozwój polskiego winiarstwa. Klub znajduje się w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej 25 i został wyposażony w ponad 100 etykiet win z różnych regionów Polski. Bezapelacyjni organizują eventy, na których wprowadzają członków i gości w świat polskiego winiarstwa, w tym w polskie tradycje winiarskie i szeroki temat winnic. Członkostwo w klubie stwarza również warunki do współtworzenia polskiego winiarstwa. Czemu jeszcze warto przystąpić do Klubu Polskiego Wina? Co miesiąc czeka Cię nowy pakiet degustacyjny, współtworzenie społeczności entuzjastów polskiego wina, kolekcjonerskie gadżety, zaproszenia na degustacje, wydarzenia enoturystyczne i kulturalne.

Bezapelacyjni
Filtry

Średnia cena 199,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników