PREZENTY, KTÓRE ZOSTAJĄ NA ZAWSZE


O NAS
Chcesz mile zaskoczyć swoich partnerów biznesowych lub pracowników? Szukasz niestandardowej formy gratyfikacji? Dzięki naszym pomysłom na prezent dasz im coś, co zostanie w ich pamięci na zawsze!

W branży prezentów jesteśmy ekspertami.

Obecnie posiadamy 35 punktów dystrybucyjne na terenie całej Polski, w tym 26 standów w salonach Empik oraz 9 własnych stoisk handlowych. Oferujemy ponad 1000 atrakcji z co najmniej 15 największych miast. W naszym portfolio znajduje się już 300 zaufanych Partnerów.
Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2012r. i w miarę poszerzania oferty, planujemy otwarcie kolejnych punktów dystrybucyjnych.


DLACZEGO MY?
12 MIESIĘCY NA WYKORZYSTANIE
Ważność naszych voucherów to aż 12 miesięcy, jednakże w szczególnych przypadkach, gdy wymaga tego specyfika prezentu, okres ważności może być krótszy. Taką informację każdorazowo zamieszczamy na voucherach.

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA KUPONU
Jeśli osoba obdarowana nie zdąży zrealizować prezentu w ciągu 12 miesięcy, istnieje możliwość wydłużenia go o dodatkowe trzy miesiące. Szczegółowe zasady znajdziesz w Regulaminie.

MOŻLIWOŚĆ WYMIANY
Jeśli wręczony prezent nie przypadnie do gustu osobie obdarowanej, przez cały okres trwania ważności kuponu można dokonać jego wymiany. Wybrać możesz spośród oferty dostępnej na stronie www.superprezenty.pl.

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia - nawet te większe - były realizowane w możliwie najkrótszym czasie - czas ten wynosi najczęściej od 1 do 4 dni roboczych.*
*W przypadku skomplikowanych zamówień, może on ulec wydłużeniu.

IDEALNIE DOBRANA OFERTA
Wiemy, że każdy Klient jest inny, dlatego też przedstawianą ofertę analizujemy i dobieramy pod kątem profilu osób obdarowanych oraz ich zainteresowań. Oprócz prezentu zaproponujemy Ci również eleganckie opakowanie i personalizację.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
U nas masz pewność, że cena, którą oferujemy, jest równa lub niższa cenie bezpośrednio u Usługodawcy. Dzięki temu nie musisz przeszukiwać całego Internetu w poszukiwaniu najlepszej oferty - u nas wszystko znajdziesz najtaniej!

SZYBKA I BEZPŁATNA DOSTAWA
Twoje zamówienie zostanie dostarczone przesyłką kurierską pod wskazany adres na terenie całej Polski. Czas doręczenia zrealizowanego zamówienia to przeważnie jeden dzień roboczy, jednak z przyczyn niezależnych od nas czas ten może ulec wydłużeniu.

TYLKO CERTYFIKOWANE USŁUGI
Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo osób, które zamierzasz obdarować. Dlatego gwarantujemy, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, certyfikowanymi Partnerami, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do realizowania usług.OFERTA

Najlepsze prezenty indywidualne:


Najlepsze prezenty grupowe:
PERSONALIZACJA

Zamówienie może zostać spersonalizowane logiem Twojej firmy, własnym tekstem lub nawet własną nazwą oferty.
Zdajemy się na Twoją kreatywność!

Poniżej nasze przykładowe realizacje:


REFERENCJE
Zaufali nam:Sprawdź opinie naszych klientów!

Opinie o Superprezenty.pl na Opineo.pl


KONTAKT
Sandra Popadaniec
B2B Coordinator
tel.: 22 395 57 20
email: b2b@superprezenty.pl

Top