Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Szybkie i wygodne zakupy

Aby dokonać zakupu prezentu za pośrednictem naszej strony internetowej:

1. Wybierz ofertę i umieścić ją w koszyku.
2. Podaj swój adres e-mail lub zarejestruj się (nie jest to opcja wymagana, jednak w przypadku jakiegokolwiek problemu, mamy możliwość szybkiego kontaktu).
3. Określ metodę dostawy:

  • e-mail  (w przypadku wyboru e-Vouchera/elektronicznego Kuponu Podarunkowego);
  • osobisty odbiór w biurze Super Prezentów;
  • przesyłka kurierska (również z opcją "ze pobraniem");
  • przesyłka pocztowa.

4. Dokonaj płatności:

  • poprzez PayU (rekomendowana opcja);
  • tradycyjnym przelewem bankowym, na podstawie rachunku przedpłaty (wysyłka prezentu do 3 dni roboczych);
  • gotówką kurierowi (opcja "za pobraniem") - do zamówień o wartości niższej lub równej 149 zł system doliczy dodatkową opłatę w wysokości 15 zł;
  • gotówką lub kartą w biurze Super Prezentów (odbiór osobisty).

Polecamy płatność za pośrednictwem systemu PayU, która jest bezpieczna, szybka i bardzo prosta (płatność za prezent otrzymujemy niemal natychmiast). Inne możliwości to płatność za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, płatność gotówką kurierowi, lub płatność gotówką w biurze Super Prezentów, przy wyborze opcji odbioru osobistego.

W przypadu wyboru e-Kuponu Podarunkowe, zostanie on wysłany na adres e-mail, wskazany podczas dokonywania zakupu.

Przesyłki kurierskie realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego, pod warunkiem, że zamówienie zostało złożone do godz. 15:30. Doręczenie trwa zwykle 1 dzień roboczy. Niemniej jednak czas ten może wydłużyć się z przyczyn od nas niezależnych.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZE STOISKA HANDLOWE, GDZIE NABĘDZIESZ PREZENT "OD RĘKI": http://www.superprezenty.pl/about/nasze-stoiska-w-centrach-handlowych

Łatwa nawigacja i szczegółowe objaśnienia, pomogą Ci zakupić odpowiedni prezent w kilka minut, a nasz zespół chętnie odpowie na każde pytanie i doradzi w wyborze! 

Życzymy przyjemnych zakupów!