Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Gwarancja bezpieczeństwa

Firma Super prezenty Sp .z o.o. zapewnia Klientom realizację uprawnień wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania oraz prawa do kontroli i przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie. 

Podanie danych osobowych w serwisie jest dobrowolne. Dane osobowe Klientów używane są wyłącznie w celu złożenia i realizacji zamówienia. 

Dane osobowe, które nam powierzasz, w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu przetwarzane będą: 

  • w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień;
  • jeśli jednak wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, to w celu przekazywania Ci informacji o naszym sklepie, ofercie i promocjach.


Dane dotyczące Klienta lub innej osoby fizycznej korzystającej z serwisu - w tym dane osobowe, będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne, w związku z korzystaniem z serwisu www.superprezenty.pl oraz wykonywaniem umowy sprzedaży produktów .

Klient nie będzie otrzymywać informacji marketingowych i handlowych, jeśli nie wyrazi na to zgody. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom w celach marketingowych i handlowych.

Na zasadach przewidzianych przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, Klient ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.
 
Dane osobowe Klientów mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. 

Dane osobowe Klientów są chronione przez Operatora przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji. Następuje to poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych.

Dane osobowe Klientów, dokonujących płatności za nabywane produkty/usługi są przekazywane spółce PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, jako administratora danych (60-324 Poznań, ul. Marcelińska 90), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Przekazanie dotyczy danych osobowych niezbędnych do zrealizowania płatności przez PayU S.A.

Korzystaj z bezpiecznej strony internetowej - upewnij się, że podczas wprowadzenia danych karty kredytowej korzystasz z bezpiecznej strony internetowej. Sprawdź obecność symbolu kłódki w prawym dolnym rogu okna przeglądarki (lub w pasku adresu), a także to, czy adres strony zaczyna się od sekwencji "https://" (zobacz informacje na temat bezpiecznych stron internetowych) - oznacza to połączenie szyfrowane (bezpieczne). Kliknij na symbol kłódki, aby sprawdzić, czy sprzedawca jest tym, za kogo się podaje, oraz, że wystawiony dla niego certyfikat jest aktualny (zawsze podana jest data ważności) i zarejestrowany dla właściwego adresu.