Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Super świętowanie - 6 urodziny Super Prezentów w Polsce

Bieżący rok jest dla Naszej firmy szczególny, bowiem 27 lutego mieliśmy przyjemność świętować  6 urodziny istnienia Super Prezentów w Polsce. Każdy jubileusz jest dla Nas ogromnym wydarzeniem i świętem. Dzięki temu, że z roku na rok Super Prezenty zyskują coraz większe grono klientów, przygotowaliśmy specjalną zniżkę, dzięki której Nasi klienci mogli w dniach 24-25 lutego robić zakupy tańsze o 6%.

Gdy pojawiliśmy się na polskim rynku, mało kto myślał, że odniesiemy tak duży sukces. W tym okresie udało nam się utworzyć 7 punktów sprzedażowych w największych polskich miastach, a dodatkowo umieścić  nasze ekspozytory w Carrefourach i salonach Empik zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zaufanie, jakim obdarzają nas Nasi klienci, tylko motywuje Nas do dalszej pracy i rozwoju. Poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowsze oferty, gdyż chcemy budować markę o najwyższych standardach.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować Naszym pracownikom, partnerom, a przede wszystkim klientom, którzy są fundamentem Naszych sukcesów.