Szybka dostawa

Kupon Podarunkowy można nabyć w każdej chwili, każdego dnia tygodnia! To bardzo proste, gdyż wybrany prezent można również wydrukować samemu! Kupony Podarunkowe można także zamówić kurierem lub odebrać w naszym biurze.

Sposoby dostawy:

  • drogą mailową, w przypadku wyboru e-Vouchera/elektronicznego Kuponu Podarunkowego (włąsnoręczny wydruk w formacie A4);
  • w wybranym paczkomacie na terenie całej Polski;
  • za pomocą Poczty Polskiej;
  • za pomocą kuriera (w tym opcja "za pobraniem") - do zamówień o wartości niższej lub równej 149 zł system doliczy dodatkową opłatę w wysokości 15 zł;
  • odbiór osobisty w biurze Super Prezentów.

 

Wydruk własnoręczny

Kupon można przesłać drogą mailową do osoby obdarowywanej (np. gdy jest to nagła sytuacja) lub samodzielnie wydrukować. Przed jego wysłaniem do e-maila z kuponem podarunkowym można dopisać życzenia. Jest to bardzo łatwa i szybka metoda!

Paczkomaty InPost

Kupon możesz odebrać w dowolnym momencie w wybranym przez siebie paczkomacie na terenie całej Polski - jest to całkowicie darmowy sposób dostawy. 

Poczta Polska

Listonosz Poczty Polskiej dostarczy Ci Twoją przesyłkę w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia.

Odbiór osobisty

Wybrany prezent można odebrać w biurze firmy Super Prezenty Sp. z o.o. w Warszawie, przy ul. Siennej 64. Płatności dokonać możesz gotówką lub kartą.

Kurier UPS

Każdy wybrany prezent, możemy dostarczyć do Państwa domu lub pracy na terenie Polski! Zamówienie kurier dostarczy go w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od daty zapłaty za towar.

Zamówienia o wartości powyżej 149 zł doręczamy
ZA DARMO!

Do zamównień o wartości poniżej 149 zł system doliczy dodatkową opłatę w wysokości 15 zł.